تبلیغات
«أللَّهُمَّ کُن لِوَلیِکَ ألحُجَّةِإبنِ الحَسَن صَلَواتُکَ عَلَیهِ وَعَلی آبَائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَة وَ فِی کُلِّ السَاعَة وَلِیَّاً وَ حَافِظَاًً وقَائِداً وَ نَاصِراً و دَلیلاً وَ عَیناً حَتّی تُسکِنَهُ أَرضَکَ طَوعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیهَا طَویلاً » زیست شناسی زیستا - باشگاه مطبوعات علمی آموزشی - خبری
زیست شناسی زیستا
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    ایمیل  به مدیر وبلاگ !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : ورود شما را به وبلاگ زیست شناسی زیستا خوش آمد عرض میکنم امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده شما قرار گیرد.

نظرسنجی
دوست دارید چه موضوعاتی به وب لاگ اضافه شود


صفحات وبلاگ
لینكدونی
لوگوی ما
چند خبر
لینكستان
        باشگاه مطبوعات علمی عمومی ,
باشگاه مطبوعات علمی
Nature
8 می 2008: شماره جدید مجله پرطرفدار Nature به چاپ رسیده است تا طرفداران پروپاقرص خود را با تازه‌ترین اخبار علمی جهان آشنا كند. این هفته هم Nature حاوی مقالات جالبی است. از تصویر روی جلد آن آغاز می‌كنیم كه این هفته یك تصویر زیبا از یك پستاندار تخمگذار به نام پلاتی‌پوس است و مقاله‌ای را با عنوان كشف ژنوم پلاتی‌پوس به چاپ رسانده است.

مقاله دیگری هم در موضوع نورو ساینس با عنوان مغز پرندگان در این شماره چاپ شده كه در نوع خود مقاله جالبی است و روند تكامل را در مغز پرندگان مورد بررسی و تحلیل قرار داده است. در نهایت مقاله‌های دیگری را می‌توانید در شماره 8 می 2008  Nature مطالعه كنید كه پیشنهاد می‌كنیم با مراجعه به سایت Nature.Com  از چند و چون این مقالات مطلع شوید.

American journal of Lifestyle Medicine

اگر در زمینه موضوعات پزشكی به دنبال مجله‌ای معتبر می‌گردید كه با زبانی ساده مقالات پزشكی را در حوزه سلامت فردی و راه و رسم زندگی سالم به شما عرضه كند، AJLM عنوان مجله بسیار مناسبی است كه این هفته در بخش ژورنال كلاب به شما مخاطب محترم معرفی می‌شود. در شماره ماه می 2008، این مجله در موضوعاتی همچون تغذیه، فعالیت بدنی، سلامت زنان و علوم رفتاری حاوی مقالات بسیار جالبی است كه با زبانی بسیار ساده توانسته نظر خواننده را به خود جلب كند. رژیم‌های غذایی صحیح برای پیشگیری از ابتلا به دیابت در زنان، كاهش عوامل خطر در زندگی زنان، نقش سبك زندگی و ارتباط آن با بروز بیماری‌های قلبی، تنها گوشه كوچكی از عناوین جدید این مجله معتبر است كه توانسته در هر شماره مطالب آموزنده‌ای را با زبان ساده برای خواننده فراهم كند.

منبع:

نوشته شده توسط عباس طالبی ساعت 06:05 ق.ظ در روز : یکشنبه 5 خرداد 1387

ویرایش شده در یکشنبه 5 خرداد 1387 و ساعت 05:05 ق.ظ

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین