تبلیغات
«أللَّهُمَّ کُن لِوَلیِکَ ألحُجَّةِإبنِ الحَسَن صَلَواتُکَ عَلَیهِ وَعَلی آبَائِهِ فِی هَذِهِ السَّاعَة وَ فِی کُلِّ السَاعَة وَلِیَّاً وَ حَافِظَاًً وقَائِداً وَ نَاصِراً و دَلیلاً وَ عَیناً حَتّی تُسکِنَهُ أَرضَکَ طَوعاً وَ تُمَتِّعَهُ فیهَا طَویلاً » زیست شناسی زیستا - منجمد کردن رایگان تخمک زنان آموزشی - خبری
زیست شناسی زیستا
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    ایمیل  به مدیر وبلاگ !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : ورود شما را به وبلاگ زیست شناسی زیستا خوش آمد عرض میکنم امیدوارم مطالب این وبلاگ مورد استفاده شما قرار گیرد.

نظرسنجی
دوست دارید چه موضوعاتی به وب لاگ اضافه شود


صفحات وبلاگ
لینكدونی
لوگوی ما
چند خبر
لینكستان
         منجمد کردن رایگان تخمک زنان کوتاه علمی ,

طرح جدید در انگلیس برای منجمد کردن رایگان تخمک زنان

به نوشته شماره امروز روزنامه تایمز در اینترنت: طبق طرحی جدید در انگلیس، زنانی که مایلند به منظور تثبیت کار یا پیداکردن همسر مورد نظرشان مادرشدنشان را به تاخیر ا ندازند می توانند تخمک هایشان را به طور رایگان منجمد کنند و در عوض نیمی از انها را به زوج های نابارور بدهند.
پیشرفت ها در فن اوری منجمد ساختن تخمک که تقریبا خطر اسیب به تخمک ها را از بین برده است به پزشکان امکان داده است این روش را به زنان برای دلایل غیر پزشکی پیشنهاد دهند.
سابقا پزشکان منجمد کردن تخمک را عمدتا به بیماران سرطانی که بواسطه شیمی درمانی نابارور می شوند محدود کرده بودند.
اما منجمد کردن تخمک پرهزینه است و برای هر زن ذخیره کردن تعداد کافی تخمک حدود پنج هزار پوند هزینه دارد که برای بسیاری زنان مقدور نیست.
برای فائق امدن بر این مشکل،یک مرکز پزشکی در مرکز لندن به زنان پیشنهاد داده است تخمک هایشان را در صورت اهدای نیمی از انها به زوج های نابارور به طور رایگان ذخیره سازی کند.
زنان برای این کار باید کمتر از سی و پنج سال داشته و قادر باشند با کمک مقدار نسبتا اندکی از داروها تخمک تولید کنند.

منبع:

نوشته شده توسط عباس طالبی ساعت 04:09 ق.ظ در روز : چهارشنبه 3 مهر 1387

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


مطالب پیشین